Aktualności

Jul 27, 2022

Grupowy wyjazd True Blues Poland na mecz!

Informujemy, że w tym sezonie grupowy wyjazd do Londynu odbędzie się w dniach 7-10 października przy okazji meczu z Wolverhampton.

Nasz ostatni wyjazd na mecz z Wolves zaplanowany na kwiecień niestety nie doszedł do skutku ze względu na brak możliwości zakupu biletów na mecz (sankcje nałożone na klub)... Obiecaliśmy, że odrobimy to jeszcze w tym roku i tak oto robimy drugie podejście do spotkania z Wilkami. Ze wszystkich terminów w pierwszej części sezonu ten wydaje się najbardziej rozsądny, a także dostępny dla nas pod względem biletów (reszta spotkań albo kategoria AA, albo wyjazd).

Tak jak zawsze informowaliśmy - wyjazd przeznaczony jest tylko dla osób, które zarejestrowały u nas swojego membershipa - tylko tym osobom zapewniamy bilet i wspólne miejsce wśród naszej grupy na trybunach Stamford Bridge. Każdy właściciel zarejestrowanego membershipa otrzyma od nas dzisiaj maila z linkiem do grupy wyjazdowej, na której będziemy omawiać wszelkie kwestie organizacyjne. Memberów zainteresowanych udziałem w wyjeździe, prosimy o dołączenie do grupy.

Oficjalne zapisy na wyjazd startują w przyszłym tygodniu. Miejsca na wyjazd są limitowane ze względu na dostępną pulę biletów, a decyduje kolejność zapisów. Jeśli ktoś jeszcze nie wykupił membershipa to jest to ostatni dzwonek, żeby zrobić to przed rozpoczęciem zapisów (najlepiej do końca tego tygodnia).

Serdecznie zapraszamy! Na koncie mamy już wiele wyjazdów, które zawsze okazywały się być prawdziwą bombą. Na trybunach Stamford Bridge zasiadało w jednym momencie kilkadziesiąt osób z naszego fanclubu, a znajomości zawarte na takich wyjazdach są całkowicie bezcenne. Jeśli zawsze chcieliście wybrać się na mecz The Blues, ale nie wiedzieliście jak i z kim to jest to właśnie opcja dla Was - wszystko organizujemy wspólnie i z taką niebieską ekipą gwarantujemy niezapomniane wrażenia.