Aktualności

Jul 7, 2022

Trwa nabór membershipów do True Blues Poland!

Przypominamy, że TBPL jako Oficjalny Supporters Club Chelsea FC ma priorytetowy dostęp do biletów na mecze The Blues i oferuje pomoc w ich zakupie.

Jeśli chcecie pojechać w najbliższym sezonie na Stamford Bridge i zobaczyć swoich idoli na żywo wystarczy: zakupić membershipa, zarejestrować go w naszym fanclubie i zgłosić chęć zakupy biletu na dany mecz. My zajmujemy się całą resztą – kontaktujemy się z klubem, zbieramy od Was opłatę za bilet i uiszczamy ją w Chelsea, a następnie przekazujemy Wam bilet w formie pdf do samodzielnego wydruku.
 
Bez konieczności samodzielnego klikania w systemie biletowym Chelsea i „stania” w internetowych kolejkach. Bez strachu, że biletu nie uda się zakupić bo nagle ich zabraknie. I co najważniejsze, bez dodatkowych opłat – cała kwota za bilet ląduje w kasie Chelsea, True Blues Poland nie pobiera żadnej prowizji za pomoc w zakupie biletów i spełnianiu Waszych marzeń.
 
Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem to poniżej linki do naszych specjalnych artykułów, które dokładnie wyjaśnią Wam najważniejsze zagadnienia i procesy.
 
 
 
Im szybciej zgłosicie do nas swojego membershipa, tym szybciej będziecie mogli zapisać się na dany mecz i zapewnić sobie miejsce na liście. W tym roku widzimy bardzo duże zainteresowanie zakupem biletów przez TBPL, więc nie zwlekajcie do ostatniej chwili.
 
W razie pytań, prosimy o kontakt na naszą skrzynkę mailową [email protected]