Aktualności

Jul 5, 2022

Jak kupić Membershipa Chelsea FC?

Przygtowaliśmy dla Was poradnik krok po kroku!

4-go lipca ruszyła sprzedaż membershipów na sezon 2022/2023! Jeśli śledzicie dokładnie nasz profil to wiecie, że dzięki memberowi możecie kupować bilety na mecze Chelsea. Dodatkowo, jeśli zarejestrujecie go w True Blues Poland to Wasze szanse na zakup biletu rosną maksymalnie. Jako Oficjalny Supporters Club Chelsea, mamy priorytetowy dostęp do biletów i cały proces zakupu załatwiamy za Was. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule „Jak zakupić bilet na mecz za pośrednictwem TBPL?”.

Dziś spieszymy z pomocą osobom, które nigdy nie kupowały jeszcze Membershipa Chelsea FC. Przygotowaliśmy dla Was specjalną instrukcję przedstawiającą krok po kroku proces zakupu membera przez stronę Chelsea.

LINK DO PORADNIKA: https://bit.ly/3bSoDx5

Gdy uda Wam się już zakupić membershipa i zostanie on aktywowany, prześlijcie nam jego numer wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na maila [email protected] w celu jego rejestracji w True Blues Poland.

Otrzymujemy mnóstwo zgłoszeń, więc zaczekajcie spokojnie na naszą odpowiedź, w którym podamy Wam instrukcję jak zapisywać się na bilety na mecze.